Mobile Infantry Clan Forum

Mobile Infantry Clan Forum


#1 2007-09-25 10:14:46

Małecki

Moderator

Zarejestrowany: 2007-07-03
Posty: 112
Punkty: 60
Ranga: Marszałek Klanu
Funkcja: Główno Dowodzący

Ostatni "Rozkaz".

"Pokój jest rzeczą cenną i porządaną. Ale pokój jak prawie wszystkie sprawy tego świata ma swoją cenę. Wysoką ale wymierną. My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę." - Józef Beck, Ostatni Minister Spraw Zagranicznych II RP.

Dzielni Żołnierze M.I.!

Nadchodzi czas potężnej zmiany w tym klanie. Ja, Pierwszy Marszałek M.I., który od 2003 roku bez przerwy pełnię urząd Wodza Naczelnego, niegdyś w starych latach Konsula muszę na jakiś czas z tego urzędu ustąpić. Moje ustąpienie nie jest wymuszone jakimś przewrotem czy naciskiem wewnętrznym lub zewnętrznym, a jedynie koniecznością życiową. Bardziej zorientowani z was wiedzą, że udaję się na studia. W tamtym roku gdy naszej "hegemonii" i monopolowi zagrażała rebelia NF i ich popłuczyny po BD - NA, studiowałem, niestety dla moich studiów a ku chwale M.I. poświęciłem się wojnie z naszymi wrogami. Zwyciężyliśmy, jednak cenę wysoką za to zwycięstwo i ten pokój poniosłem ja. Może brzmi to samolubnie, ale osobiście uważam, że tak jest. W tym roku jednak nie mogę ponieść tak wysokiej ofiary ponownie. To jest jedna z tych chwil w życiu gdy odkłada się zabawę i niektóre z zainteresowań na bok aby zrobić miejsce dla rzeczy ważniejszych. Dla tego z dniem 1 października bierzącego roku ustępuję ze stanowiska Wodza Naczelnego M.I. Zachowuję jednak swoją rangę, abym mógł kiedyś do was wrócić jako Marszałek. Nie będzie mnie przez jakieś 8 m-cy. Swoim zastępcą wyznaczam Generała Armii Nakamurę. Prowadź ich do zwycięstwa. W razie niemożności pełnienia tymczasowo tego obowiązku, dowództwo po Nakamurze przejmie Predator albo Sovek. Jesteście wszyscy na tyle kompetentni aby móc pokierować tym klanem/armią aby dotrwała do czasu mojego powrotu.
Nie będę mówił tutaj o waszych zasługach bo zbyt długo by mi to zeszło. Każdy z was przyczynił się do zwycięstwa. Zwyciężyliśmy. Miło się z wami grało, trenowało i "służyło". Z powodu ciągle rosnących zagrożeń  w społeczności BC wprowadzam nieodwołalny do mojego powrotu Stan Wojenny. Macie prawo ostrzeliwać każdego kto nie ma znami traktatu o nieagresji lub innego dyplo-świstka i kto wkroczy na nasze terytorium.
Chyba wszystko powiedziałem wam co chciałem.

"Tak zostało powiedziane, tak zostało zapisane, i tak się stanie."

Rozkaz ten wchodzi w życie 1.10.2007

Naczelny Wódz M.I. - Marszałek Małecki.


"Fallen in war we belong to history" - Sabaton - Purple Heart

Offline

 

#2 2007-09-25 17:25:47

Sovereign

WebAdmin

9822462
Zarejestrowany: 2007-07-02
Posty: 127
Punkty: 90
Ranga: Generał Dywizji
Funkcja: Szef Sztabu

Re: Ostatni "Rozkaz".

Rozkaz przeczytany i przyjęty.
Szkoda, że musisz sobie odpuść M.I. Mam tylko nadzieję, że nasz kontakt chociażby przez GG nie zaniknie i po 8m-cach powrócisz do nas

Proponuje na niedzielę zorganizować konferencję na Ventrillo w celu omówienia szczegółów z obecnością obowiązkową.


http://images34.fotosik.pl/51/81452a83cb1b0808.gif

Offline

 

#3 2007-09-30 22:49:56

NCC HUNTER 1 2

Nowy użytkownik

957366
Call me!
Skąd: Flota Inrzynieryjna wsparcie
Zarejestrowany: 2007-08-20
Posty: 2
Punkty: 30
Ranga: Pułkownik

Re: Ostatni "Rozkaz".

Jestesmy z toba  małecki  ucz sie pilnie  ja hubnter bede strzegł naszych wspierał bezgranicznie zawsze M.I wierny double gun fighter  moje serwy moje okrety zawsze pod wierna flaga M.I strzec chonoru zasad i wiary w dobro  wszechświata  damy rade bez tak znamienitego dowudctwa   mammy nakiego resztę wytrwamy  bedziem murem niedoprzebicia ja bedde forewer nieustanny w mej misji moje okrety  co rusz bedą  gnebiły  wrogów  zawsze bedą na wezwanie   jesli  tylko  ja w domu  i siec bedzie  u mnie mnie wam niezabraknie   ja to jurz  czes tej gry  ten co ja tworzył  wzioł muj udział  pod uwage i czuł rze taki  dj predator fm  NCC HUNTER bedzie  gromil po serwerach co tylko  chwila  moment czas morzliwosc i tp  ja zawsze bede słurzył klamnowi słowem czynem  wiedzą moca  przyjaznia  pa małecki za 8  sie wes za dowudctwo  co? a Nakamura to  wspaniały wybór zreszta oczywisty on  sowek predi  zasługuja na władzaę nad klanem  a dajcie mi panowie rage jakoś konkret chyba zasługuje bo  sam nie wiem kim jam u was?? mam  skreny co i komu dopierniczyłem hihi pa

Offline

 

#4 2007-09-30 23:03:00

Małecki

Moderator

Zarejestrowany: 2007-07-03
Posty: 112
Punkty: 60
Ranga: Marszałek Klanu
Funkcja: Główno Dowodzący

Re: Ostatni "Rozkaz".

Jesteś Pułkownikiem.


"Fallen in war we belong to history" - Sabaton - Purple Heart

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plkołdra amz adwokat odszkodowania wrocław Lake Forest 3345 Villa is a villa is