Mobile Infantry Clan Forum

Mobile Infantry Clan Forum


#1 2009-01-07 22:36:38

predator

Moderator

8954289
Call me!
Zarejestrowany: 2007-07-03
Posty: 113
Punkty: 70
Ranga: Generał Armii
Funkcja: Dyplomata/Rekrutant/2 pułk

Patrol

Dziennik generalski 7 stycznia 2009
Głęboka przestrzeń M.I.
Podczas rutynowego patrolu przestrzeni między moim rodzinnym układem Ona a  Biranu czujniki dalekiego zasięgu wykryły zbliżający się okręt klasy Negvar z załadowanym uzbrojeniem. Po 3 minutach wyszedł z warp i rozpoczął ostrzał mojego okrętu. Natychmiast odpowiedziałem ogniem gdy po chwili pojawił się okręt klasy prometheus dowodzony przez polskiego kapitana. W tej chwili zaczęły się działania  na celu  obrony statku do czasu przybycia posiłków. Po 15  minutach walki  w okolicy pojawiły się okręty klasy prometheus i Warbird  wspomagając mnie w walce, z każdą jednak minutą obrywały coraz to mocniej aby w końcu ulec siłą napastników. Jednak że  nadzieje rozbudził znajomy okręt M.I. Lasek który to zmienił przebieg starcia.
Od tej chwili Dwa bliźniacze okręty Predator i Lasek walczyły  ramie w ramie  by w końcu.....
Tu nastąpił nieoczekiwany błąd gry....
Po restarcie serwera wznowiono grę
Tym razem wojska M.I. walczyły w składzie Nakamura- Predator przeciwko tym samym napastnikom.
Walka była wyrównana  jednakże wrogowie zaczęli się gubić w zamieszaniu jakie stworzyły latające torpedy i pociski z dezruptorów  jednostkę za jednostką .
Ostatecznie drugie starcie skończyło się wynikiem

M.I. 22 zniszczenia = Wrogowie 8 zniszczeń


Oby więcej takich walk  i wygranych


Nie ma pokoju bez wojny

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pljamnik króliczy barbet hodowla rozwód adwokat