#1 2009-02-13 18:32:01

Małecki

Moderator

Zarejestrowany: 2007-07-03
Posty: 112
Punkty: 60
Ranga: Marszałek Klanu
Funkcja: Główno Dowodzący

Dekret Dotyczący Wieloklanowości

Kierując się jak najlepszym interesem klanu Mobile Infatry, zakazuje się przynależności członków klanu M.I. do innych klanów w innych grach, bez względu na to czy Mobile Infantry jest obecna w danej grze.
Wieloklanowść szkodzi interesom M.I. przez nie rozwijanie w innych grach M.I. przez graczy wieloklanowych, którzy zamiast wspierać M.I. wspierają jakieś inne, mini klany lub organizacje nie mającego celu wyższego poza samą egzystencje w danej grze.

Mobile Infantry aspiruje do przeistoczenia się w klan wielogrowy lub społeczność graczy. Klan nie ma obowiązku być w danej grze aby gracz M.I. będący jednostką grającą w daną grę zaczął rozwijać tam jego filię/agenturę/teatr działań.

Rozwój M.I. jest celem najszlachetniejszym i najwyższym dla każdego żołnierza Mobile Infantry.

W wyniku wygrania opcji zakazującej wieloklanowości w ankiecie powszechnej M.I. ( 5 do 1 głosu ( 2 głosy na NIE unieważnione z racji opuszczenia M.I. przez graczy Laska i Deymosa ) dekret ten jest wprowadzony w życie.


Dekret wchodzi w życie natychmiast.


Marszałek Małecki - Naczelny Wódz M.I.


"Fallen in war we belong to history" - Sabaton - Purple Heart

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
nasza strona internetowa Pełnomorski Holownik Ratowniczy OMS Herko busy Frankfurt denaturat wrocław gdzie kupić upadłość konsumencka krzyki