Mobile Infantry Clan Forum

Mobile Infantry Clan Forum


#1 2009-06-23 08:10:51

Małecki

Moderator

Zarejestrowany: 2007-07-03
Posty: 112
Punkty: 60
Ranga: Marszałek Klanu
Funkcja: Główno Dowodzący

Marszałek

Czas abym powiedział to czego w niedzielę nie mogłem. Pragnę od razu przeprosić za moją niedzielną nieobecność na naradzie z racji że znajomym się skuter popsuł ( opona i dętka tylna ) i ktoś musiał pompkę im pożyczyć. A ja tylko taskałem pompkę.

Odchodzę ze stanowiska Naczelnego Wodza. Nowym Naczelnym Wodzem będzie Nakamura.  Natychmiastowo awansowany jest do Marszałka. Ja jednocześnie odchodząc w stan spoczynku przyjmuję rangę "Generalissimus".
Obym nie musiał interweniować kiedykolwiek w sprawy M.I.

Decyzja obowiązuje od Teraz. Predator i Sovek zachowują swoje rangi i stanowiska.

Wybaczcie że nie poświęcam i nie poświęcałem przez długi czas uwagi dla M.I.
Widać się już doszczętnie wypaliłem. Ale tak było od czasów wojny ze SP - Space Pirates... stare dzieje...

Panowie. Prawdopodobnie niedługo wyjeżdżam za granicę. Więc kontaktu ze mną nie będzie.
Ja innego klanu już nie założę. Cała robota z M.I. pochłonęła moje zainteresowanie klanami.

W niedzielę miało być głosowanie na temat utrzymania M.I. przy istnieniu. Róbcie jak uznacie.

Jednak trzymajcie się kilku podstawowych idei: - M.I. jest tylko dla Polaków. Jak była dla obcokrajowców to upadła. M.I. nigdy się nie poddaje. M.I. jest zorganizowana na wzór wojskowy jak opisywałem kiedyś. Rządy w M.I. powinny być zawsze rządami autorytarnymi ( z pewną dozą demokratycznego procesu decyzyjnego ).

Ja nie mam już sił wojować za M.I. Dokończę wykładnię programu politycznego OCNu jak wrócę.


To wszystko. Dziękuję za uwagę.


Generalissimus Małecki - Ojciec M.I.


"Fallen in war we belong to history" - Sabaton - Purple Heart

Offline

 

#2 2009-06-25 01:28:58

Nakamura

Użytkownik

(Praca)4482184 i (Dom)3474163
Call me!
Skąd: Poland-Łódź
Zarejestrowany: 2007-07-21
Posty: 105
Punkty: -
Ranga: Marszałek Klanu
Funkcja: Główno Dowodzący

Re: Marszałek

Z racji nadania mi rangi Marszałka Klanu (głównodowodzącego) jestem bardzo wdzięczny za zaufanie,
choć miałem nadzieję że na to stanowisko będzie jakieś głosowanie ale widocznie nie musiało.
Tak więc jako iż byłem Generałem Armii - Przednia Straż M.I. to teraz ktoś musi zająć moje miejsce.
Kto to będzie? To pytanie pozostawię do rozstrzygnięcia w ramach głosowania.
Kandydaci:
Predator
Sovereign
Skorpion
i może ktoś jeszcze?
Co do działalności naszego Klanu to nadal jest w stanie "uśpienia" aż do powrotu większości pilotów ale z tego co mi wiadome to Predator i Skorpion (no i Ja) pozostali w czynnej służbie (na granicy) i prowadzone są walki zaczepne z wrogiem (tak jak we wtorek o 20.00). I tak powinno być.

Jeszcze raz dziękuję za awans i czekamy na rychły powrót naszego założyciela Klanu M.I.
Generalissimus Małecki       Niech żyje , Niech żyje , Niech żyje ...


Na wszelkie pytania odpowiem z miłą chęcią


http://www.speedtest.net/result/379851846.png
Dział:PlayStation3
http://mypsn.eu.playstation.com/psn/profile/Bartkowski.png

Offline

 

#3 2009-06-25 09:26:43

Skorpion

Użytkownik

1076878
Skąd: Polska-Łódź
Zarejestrowany: 2008-08-29
Posty: 21
Punkty: 50
Ranga: Chorąży
Funkcja: -

Re: Marszałek

Gratulacje , tylko nie nawal.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plkołdra amz adwokat odszkodowania wrocław Lake Forest 3345 Villa is a villa is